مطالب مشابه

35 دیدگاه

 1. 1

  شریف

  سلام / دبستان غیر دولتی اَدبستان از مدارس خوب و با کیفیت شیراز می باشد . لطفا در لیست مدارس شیراز نام این مدرسه را بنویسید.
  پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی اَدَبستان
  آدرس : شیراز خیابان سفیر جنوبی کوچه 4 – خیابان بیست متری امام خمینی کوچه 30
  تلفن 38262282

  پاسخ
 2. 2

  محمدی

  بنده به عنوان مادر یک فرزند دختر که اتفاقا مدرسه محل تحصیل دخترم،بسیار برایم اهمیت دارد، دبستان دخترانه خوارزمی را کاملا تایید می کنم. بخصوص آموزگاران مشغول به کار در أین مجتمع،از اساتید کارکشته هستند. بنده صمیمانه از سرکارخانم جعفری،آموزگار پایه ششم تشکر میکنم که در تعلیم و تربیت دخترم تلاش کرده اند.

  پاسخ
  1. 2.1

   مژده

   با سلام.مدرسه خوارزمی پیش دبستانی هم داره.ممنون میشم آدرس و تلفن رو بفرمایید.

   پاسخ
 3. 3

  یاس

  باسلام خدمت عزیزان ما به علت جابه جایی محل زندگیمون از معالی آباد به خیابان بعثت دخترم را امسال به مدرسه نسیم صبا که در اسامی بالا قید شده آوردم شک نکنید الحق که جزء بهترین مدارس شیراز است هم از لحاظ مدیریت فوق العاده و نظارت همه جانبه بر روی تمامی مسائل چه آموزشی و چه پرورشی و فعالیت های فوق برنامه همه در سطح عالی بود …. من که واقعا راضی بودم…..

  پاسخ
 4. 4

  ثریا

  سلام
  دختر من نسیم صبا بود.و رضایت نداشتم.
  علی رغم تعریف هایی که شنیده بودم از نظر آموزش در کلاس اول مخصوصا به علت حضور نداشتن مداوم آموزگار چندان فرقی با یک دبستان معمولی نمیکرد.
  چون موسس دبستان و معلم کلاس پایه اول ابتدایی یکیست و مشغله های خودشون را دارند. و در انتخاب دانش آموزان از قبول دانش آموز متوسط هم خوداری میکنند.
  در واقع یک مجموعه نیمه حرفه ای را آموزش میدهند که زیاد انرژی صرف نشود.
  اما از نظر نظارت بر دانش آموزان بسیار خوب کار میکردند نه به سخت گیری بیش از حد دولتی و نه مانند برخی مدارس غیر انتفاعی از بعضی خطا ها چشم پوشی نکنند. به اندازه کافی وقت و انرژی صرف پرورش دانش آموزان میشود.
  نکته دیگر
  هزینه ای بابت مراسمات مختلف نمیشود.

  پاسخ
 5. 5

  احمد

  مدرسه ابتدایی ادبستان واقع در فلکه پاسارگاد خیابان سفیر جنوبی ، مدرسه با کیفیتی است . این مدرسه از لحاظ امور آموزشی و تربیت بچه ها خیلی خوب کار می کند.

  پاسخ
 6. 6

  علم و زندگی

  باسلام و روز بخیر
  باتوجه به تغییر شماره تلفن های مجتمع آموزشی علم و زندگی خواهشمند است به منظور سهولت هرچه بیشتر کاربران و والدین نسبت به تغییر شماره های این مجموعه در سایت فمیلی گارد اقدام نمایید.
  پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.
  شماره های جدید: 36331851- 36331853- 36331857

  پاسخ
  1. 6.1

   سودابه زراعتکار

   با سلام. مطلب با شماره های جدید ویرایش شد. با تشکر از اطلاع شما دوست عزیز

   پاسخ
 7. 7

  منیره خسروی

  باسلام ….من مادردو فرزنددختروپسرنوجوان هستم و مدارس مختلفی روتجربه کرده ام؛ به نظرم فضای مدرسه یکی ازمعیارهای فرعی درکیفیت مدرسه ست . دراصل یکی ازمعیارهای مهم درتشخیص کیفیت مدرسه ، توانمندی مدیریتی ، دانش وخلاقیت فکری مدیرمدرسه وبه طبع آن کادراجرایی واموزشی
  می باشدکه تمام این موارد را در *دبیرستان دخترانه سرامد*دیده ام…..الحق وانصاف که سرکار خانم گندمی نژاد جزیکی ازمدیران بسیارتواناوخوشفکردرزمینه اموزش وپرورش می باشند.
  لطفادرتهیه لیست بالاتجدیدنظربفرمایید…..بدین وسیله ازتمامی زحمات ایشان وکادراجرایی مدرسه صمیمانه سپاسگزاری می کنم

  پاسخ
 8. 8

  محمد

  سلام به همه والدین دلسورکه آینده بچه هاشون براشون مهمه
  به عقیده من بهترین مدرسه مدرسه ای هست که معلم خوبی داشته باشد و مدیریت قوی بعضی با خصومت صحبت می کنند واین از دیدگاه من پسندیده نیست

  پاسخ
 9. 9

  محمد

  دختر من همین امسال دانش آموز کلاس اول پیش دبستانی و دبستان نسیم صبا بود واقعا دست معلمش درد نکنه به دختر خاله اش که کلاس پنجم هست املا می گوید و کتاب قصه میخواند .فوق العاده هست از هم اینجا دست سرکار خانم صهبا را می بوسم و براشون سلامتی و طول عمر آرزو می کنم در ضمن آدرس این مدرسه بلوار بعثت کوچه 18 و شماره تلفنش 36481575 است با تشکر از مدیریت سایت

  پاسخ
 10. 10

  محسن

  من دخترم 6 سال در مهرائین مشغول به تحصیل بود اصلا رضایت نداشتم فقط پول می گرفتن

  پاسخ
  1. 10.1

   محمد

   رای نبودید و شش سال فرستادین اونجا؟؟؟؟ افرین

   پاسخ
 11. 11

  کل محمد

  صنایع هس

  پاسخ
 12. 12

  پري

  با سلام
  من پسرم پیش دبستانی علم و زندگی بود اصلا راضی نبودیم.جوش مثل پادگان بود وکادر اداری و ناظم خیلی بی تجربه بودند و کلا مدرسه فامیلی اداره میشد و تمام فامیلهای موسس تو مدرسه شاغل بودند بدون تجربه.جالبه بچه های پیش دبستان و اول زنگ راحت نداشتند و فقط یه ظاهر شیک داشت مدرسه.خوشبختانه برای کلاس اول پسرم رو به مدرسه طاها بردم و بی نهایت از کادر اداری و معلمشون راضیم.حالا معنی واقعی احترام به کودک رو میفهمم متاسفانه تو علم و زندگی به بچه ها برچسب های بدی میزدند که باعث دلسردی خیلی از خانواده ها شده بود.

  پاسخ
  1. 12.1

   رضا

   با درود و احترام. بنده هم با نظر مطرح شده خانم کاملا موافقم. پسرم دو سال توی علم و زندگی بود و غیر از یه ظاهر خوب چیزی ندیدیم. برچسب رو هم عالی اومدن

   پاسخ
 13. 13

  مهرنوش

  سلام مجتمع علوی رو ازقلم انداخته اید .این مدرسه غیردولتی کادری مجرب ودلسوز مخصوصا مدیران ومعاونین این مدرسه عالی هستندالبته من فقط یکسال سعادت داشتم دخترم اونجا تحصیل کنه ولی بنابه دلایل شخصی علرغم اصرار کادر و علرغم میل باطنی مجبورشدم دخترم روبه مدرسه دولتی منتقل کنم.

  پاسخ
 14. 14

  فاطمه حسینیان

  بهترین مدرسه شیراز، پیش دبستانی و دبستان غیردولتی هوشمند فرشتگان است من از مدیریت، کادر آموزشی و پرسنل کمال تشکر داریم

  پاسخ
 15. 15

  زهرا زارع

  دخترم 6 سال در دبستان و پیش دبستانی دخترانه فرشتگان تحصیل کرده و واقعا راضی بودیم

  پاسخ
 16. 16

  ستوده

  با سلام و احترام
  من به شما یکی از پرافتخارترین مدرسه های شیراز را به نام پیش دبستان و دبستان غیردولتی فرشتگان معرفی می کنم ممنون میشم این مدرسه را هم در لیست مدارس خوبتان قرار دهید.
  آدرس: معالی آباد، روبروی پارک ملت، کوچه 31 شریعتی، داخل کوچه
  تلفن:36352790
  پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.

  پاسخ
 17. 17

  عارف

  با سلام و ادب
  دو تا دختر من 6 ساله در پیش دبستانی و دبستان نسیم صبا درس می خونن خیلی راضی هستم هم محیطش بزرگ وخوبه هم کادر و معلمینش عالیند.خیلی دلسوزند خدا خیر و برکت به کارشون بده

  پاسخ
 18. 18

  بُستان

  سلام پیش دبستانی ندای دانش در شهرک والفجر خیلی خوب بود و من کاملا راضی بودم با اینکه نیمه خصوصیه اما از تمام پیش دبستانیهایی که این اطراف هست بهتر بود.

  پاسخ
 19. 19

  آریا

  آدرس و شماره تلفن مدرسه ابوالفضل اشتباه است من تماس گرفتم بیچاره خانمی که جواب داد کم مونده بود گریه کنه لطفا شماره تلفن رو ویرایش کنید

  پاسخ
  1. 19.1

   سپهر امیرزاده

   با تشکر از شما، اصلاح شد

   پاسخ
 20. 20

  mahmood miri

  شهرک گلستان هست

  پاسخ
 21. 21

  بهرامی

  دبستان فرهنگ که در لیست هست آدرس دقیقش رو بدید و اینکه دخترانه هست یا پسرانه ؟

  پاسخ
 22. 22

  آنی

  باسلام دختر من امسال پیش دبستانی و دبستان فرشته ها می رود اصلا اصلا اصلا راضی نبودم ….افتضاح بود ……مدرسه تازه تاسیس هست و ما واقعا گول خوردیم مدیر پرخاشگر و عصبی ….هیچ گونه نظارتی بر روی معلمان نیست ….دختر من الان ۳ ماه هست تحت نظر مشاور هست الان فقط دوست دارم این دو هفته باقیمونده از سال تموم بشه و سریع جا به جاش کنم …می خواستم نظرمو بگم تا کسی مثل ما گرفتار این مدارس تازه تاسیس و نا کار آمد نشه ….علاوه بر هزینه مدرسه غیردولتی کلی هم پول دوا و درمان باید بدیم …تو رو خدا در انتخاب مدرسه دقت کنید……

  پاسخ
 23. 23

  به تو چه

  باسلام خدمت همه بینندگان عزیز و ارجمند، دخی منم تو مدرسه ی فیض هست و کاملا از مدرسش فیض میبره. با تشکر از مدیر گلابی مدرسه ی فیض . واقعا خاک توسرش

  پاسخ
  1. 23.1

   سارا

   لطفا اگه کسی فرزندش در دبستان فرهنگ درس میخوانه در مورد مدرسه نظرش بگه

   پاسخ
  2. 23.2

   سارا

   خیلی باحال گفتی کلی خندیدم

   پاسخ
 24. 24

  نرجس

  لطفا پیش دبستانی خوب سمت بلوار مدرس و شهرک ولیعصر کسی میدونه معرفی کنه ممنون

  پاسخ
 25. 25

  شیرین

  پسر من سال اول تا پنجم دبستان را در مدرسه دولتی امام جعفر صادق در ناحیه 3 گذروند که واقعا کادری عالی و معلمایی دلسوز داشت که همین جا از خانم زارع معلم کلاس اول و خانم شیخی معلم کلاس پنجم واقعا تشکر می کنم.
  سال ششم را هم به دلیل جابجایی منزل به دبستان خاک ره فرستادمش که اونجا هم خیلی خوب بود . معلم کلاس ششم خان مجاهد واقعا زنی دلسوز و فهیم بودند.

  پاسخ
 26. 26

  محمد

  اگر راضی نبودی چرا همان سالهای اول جابجاشرنکردی و ۶ سال آنجا مانده،من که بچه ام گذاشتم آنجا و خیلی خیلی هم راضی بودم .کادر آموزشی خیلی مجرب داره و مدیر لایق ،خصوصا معلم کلاس ششم

  پاسخ
 27. 27

  مهدی

  مدرسه فقط مهرآیین

  پاسخ
 28. 28

  مهرنوش

  مشک آن است که خود ببوید نه آن که عطار بگوید.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *