گزارش موقعیت گوشی

یکی مهمترین و البته کاربردی ترین قابلیت موجود در برنامه فمیلی گارد امکان ردیابی گوشی موبایل و بطور کلی هر دستگاه اندرویدی از طریق GPS و حتی از طریق شماره موبایل و بر اساس دکل مخابراتی است.

برنامه ردیابی گوشی موبایل از طریق GPS

می توانید با استفاده از این قابلیت برنامه فمیلی گارد از گوشی موبایل خود در برابر اتفاقاتی مانند مفقودی و یا به سرقت رفتن حفاظت کنید.

برای والدین مسئله بسیار مهمی است که بدانند فرزندشان به کجا می رود و از چه مسیرهایی عبور می کند. در مواقعی که فرزند شما دیر به خانه باز می گردد با ردیابی گوشی موبایل او می توانیم آرامش خاطر داشته باشیم که در مکان خطرناکی حضور نداشته باشد و بتوانیم هر لحظه موقعیت مکانی فرزند خود را مشخص کنیم.

کار فرمایان و مدیران مشاغل گوناگون می توانند با آرامش خاطر با روز کاری خود برسند در حالیکه از موقعیت مکانی لحظه به لحظه کارمندان و بازاریابان خود اطلاع دارند.

ردیابی گوشی تلفن همراه بر روی نقشه از طریق GPS با استفاده از برنامه فمیلی گارد کار بسیار ساده و البته دقیقی خواهد بود.

ردیابی موبایل از طریق شماره تلفن

یکی از قابلیت های برنامه فمیلی گارد که زیر مجموعه بخش ردیابی می باشد، امکان ردیابی موبایل از طریق شماره تلفن سیمکارت موجود بر روی تلفن همراه یا تبلت است. عملکرد این قابلیت به این صورت است که حتی در صورت عدم دسترسی به موقعیت GPS همچنان می توانید موقعیتی که دکل مخابراتی شماره تلفن برای شما مشخص می کند را مشاهده کنید.

همین حالا شروع به نظارت کنید !
دانلود ۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰ (5 خط)