کنترل از راه دور گوشی

ممکن است بسیاری از والدین یا حتی کارفرمایان در هر زمانی به دستگاه فرزند یا کارمند خود دسترسی نداشته باشند و این موضوع باعث می شود تا در معمولا فرصت کمی برای نصب و اجرای برنامه در دستگاه فرزند یا کارمند خود داشته باشند.

خوشبختانه برنامه فمیلی گارد در این زمینه بسیار حساب شده عمل خواهد کرد و با در نظر گرفتن این محدودیت احتمالی برای والدین و کارفرمایان بسیاری از تنظیمات مربوط به شیوه دریافت اطلاعات را از طریق پنل کاربری امکان پذیر کرده است.

به این ترتیب پس از نصب و راه اندازی برنامه در دستگاه دیگر نیازی به اعمال تنظیمات در دستگاه مورد نظر نخواهد بود و تنظیمات دیگری که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد در پنل کاربری قابل انجام هستند.

تنظیمات آپدیت اطلاعات

می توانید در پنل کاربری خود مشخص کنید که چه اطلاعاتی از دستگاه فرزند برای شما ارسال شود. برای مثال ممکن است تنها بخش مهم و کاربردی سامانه برای شما بخش ردیابی دستگاه باشد.

در این صورت می توانید آپدیت اطلاعات را تنها به آپدیت موقعیت های مکانی محدود کنید و اطلاعات دیگر را دریافت نکنید.

اجرا یا متوقف سازی برنامه

بدون دسترسی دوباره به دستگاه مورد نظر قادر خواهید بود که کار برنامه را از راه دور متوقف کنید یا پس از توقف کار پس از مدتی بنا به تصمیم خود کار برنامه را مجدد آغاز کنید.

موقعیت یابی زمان بندی شده

اینکه موقعیت های مکانی دستگاه فرزند یا کارمند شما با چه سیکل زمانی برای شما فرستاده شود توسط خود شما قابل تنظیم است.

بطور مثال می توانید سیکل زمانی ارسال موقعیت را هر 10 دقیقه در نظر بگیرید بنابراین هر 10 دقیقه یک موقعیت مکانی جدید ثبت و برای شما ارسال خواهد شد.

اطلاع از تغییر سیمکارت

می توانید شماره برای سیستم تعریف کنید تا در صورت تغییر در وضعیت سیمکارت مانند تغییر سیمکارت یا خروج سیمکارت فعلی دستگاه به شماره تنظیم شده پیامی شامل شماره سیم کارت جدید وارد شده ارسال گردد.

روش ارتباطی برای ارسال اطلاعات

روش ارتباطی برنامه با سامانه برای ارسال اطلاعات قابل تنظیم خواهد بود به این صورت که می توانید ارسال اطلاعات را تنها از طریق WIFI یا فقط از طریق اینترنت DATA یا از هر دو طریق محدود کنید.

ریستارت دستگاه از راه دور

ریستارت یا ریبوت یک دستگاه اندرویدی از راه دور با نصب بودن برنامه فمیلی گارد در دستگاه بسیار ساده خواهد بود. با ارسال یک فرمان از پنل کاربری خود می توانید در هر زمان دستگاه فرزند یا کارمند خود را ریستارت کنید.

حذف برنامه از راه دور

در صورتی که احساس نیاز به حذف برنامه فمیلی گارد از روی دستگاه فرزند یا کارمند خود کردید، نیازی به دسترسی مستقیم به دستگاه فرزند یا کارمند خود ندارید با ارسال فرمان می توانید از راه دور برنامه فمیلی گارد را حذف کنید.

مسدودسازی تماس های عجیب

یک شخص بیگانه شخصی است که از آن شناختی ندارید و به همین ترتیب یک شماره تلفن نا آشنا و بیگانه هم تعریف مشابهی دارد.

اما ممکن است یک شماره تلفن با تماس های مکرر به یک شماره تلفن آشنا تبدیل شود حال این که این آشنایی به ضرر فرزندان شما باشد.

با قابلیت مسدودسازی شماره های نا آشنا می توانید بر اساس معیار های دلخواه خود شماره تلفن های دلخواه را مسدود کنید که در این صورت امکان برقراری ارتباط با این شماره ها توسط دستگاه فرزند امکان پذیر نباشد.

همین حالا شروع به نظارت کنید !
دانلود ۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰ (5 خط)