هک تلگرام

کنترل تلگرام از طریق خواندن پیام ها

تلگرام (Telegram) یک پیام رسان رایگان و متن باز است و البته یکی از مهمترین ویژگی های این پیام رسان امنیت بسیار بالای آن است.

همین موضوع باعث شده است تا این پیام رسان خیلی سریع در بین محبوب ترین برنامه های مسنجر در دنیا قرار بگیرد و البته در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخودار شود.

نظارت بر شبکه های اجتماعی

قابلیت های بسیار کاربردی تلگرام مانند گفتگوی خصوصی یا Secret Chat امکان ایجاد گروه و سوپرگروه با دسترسی های مدیریتی حرفه ای و حتی امکان برقراری تماس باعث شده است که کاربردهای این پیام رسان از یک پیام رسان معمولی فراتر باشد.

اما مهمترین بخشی از قابلیت های تلگرام که بسیار مورد توجه گسترش دهندگان و برنامه نویسان قرار گرفته است امنیت بسیار بالای تلگرام در زمینه برقراری ارتباط است بطوری که حتی سازنده این برنامه برای گروهی بتواند برنامه تلگرام را هک کند جایزه تعیین کرده است.

نظارت بر پیام های تلگرام

با قابلیت نظارت بر پیام های تلگرام والدین گرامی این امکان را خواهند داشت تا در جریان تمامی پیام های رد و بدل شده توسط تگرام گوشی یا تبلت فرزند خود قرار بگیرند. در بخشی تحت عنوان شبکه های اجتماعی در پنل کاربری سامانه فمیلی گارد گفتگوی های انجام شده در تلگرام به تفکیک شماره بصورت کامل با جزئیاتی مانند شماره یا آی دی مخاطب ، متن پیام ، زمان دقیق دریافت یا ارسال پیام قابل مشاهده است.

نظارت بر Secret Chat ها

حتی با اینکه ایمن ترین و خصوصی ترین بخش تلگرام سکرت چت یا گفتگوی مخفی آن است، والدین همچنان می توانند بر پیام های رد و بدل شده در بخش Secret chat نیز نظارت داشته باشند. حتی در صورتی که این پیام ها حذف شده باشند!

نظارت بر تلگرام بدون روت

برنامه فمیلی گارد برای اولین بار در کشور امکان نظارت بر پیام های تلگرام حتی بدون داشتن دسترسی روت در گوشی فرزند را امکان پذیر کرده است. بدین ترتیب حتی اگر دستگاه فرزند شما روت نباشد امکان دریافت پیام های دریافت شده تلگرام راخواهید داشت.

نظارت بر برنامه های مشابه تلگرام

موبوگرام یا تلگرام فارسی و برنامه هایی از این قبیل نسخه های ویرایش شده از سورس برنامه تلگرام هستند که معمولا به دلیل قابلیت های ویژه و کاربردی که ارائه می کنند مورد توجه عموم کاربران قرار گرفته اند.

برای مثال در برنامه موبوگرام امکان خواندن پیام های مخاطب بدون اینکه مخاطب متوجه شود وجود دارد.

با استفاده از برنامه فمیلی گارد حتی در صورتی که فرزند شما برنامه های مشابه تلگرام و تلگرام های غیر اصلی را نیز مورد استفاده قرار دهد امکان نظارت بر پیام ها همچنان وجود دارد.

همین حالا شروع به نظارت کنید !
دانلود ۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰ (5 خط)