هک اسکایپ

اسکایپ (Skype) برنامه ای ارتباطی است که در همه جا ریشه دارد. برخلاف بسیاری از برنامه های کاربردی پیام رسان که فقط بر روی تبلت و تلفن قابل اجرا هستند، اسکایپ قابلیت اجرا بر روی بسیاری از پلتفورم ها و سیستم عامل ها را داراست.

به همین دلیل که از اسکایپ می توانید در هر کجا و بر روی هر دستگاهی استفاده کنید این برنامه پیام رسان از محبوبیت زیادی برخودار است.

اما امنیت اسکایپ هم تقریبا در بین پیام رسان های دیگر زبانزد است. اما آیا به دنبال راهی برای نظارت بر اسکایپ و کنترل گفتگوهایی که در آن رخ می دهد هستید؟

برنامه فمیلی گارد به والدین گرامی و کارفرمایان این امکان را می دهد تا بر روی اکانت اسکایپ و گفتگو هایی که در آن صورت می گیرد نظارت داشته باشند.

با برنامه فمیلی گارد می توانید:

  • تمام چت های اسکایپ را بخوانید
  • فهرست تمامی مخاطبین اسکایپ را به همراه شماره تلفن ها ببینید.
  • به گزارش تماس های انجام گرفته به همراه تاریخ و ساعت دقیق بپردازید.

جدای از تمامی ویژگی ها و کاستی های برنامه Skype به دلیل رایج بودن آن بهترین گزینه برای برقراری ارتباط به ویژه ارتباط تصویری است.

اگر پدر یا مادر هستید قطعا به دنبال این هست که بدانید فرزند شما در فضای آنلاین با چه کسانی در ارتباط است.

برنامه فمیلی گارد این آرامش خاطر را به شما خواهد داد که فرزندان شما از این روش ارتباطی به بهترین و سالم ترین شکل استفاده می کنند و می توانید به خیالی آسوده از آنها مراقبت کنید.

اگر رئیس و مدیر یک سازمان و شرکت هستید ممکن است برنامه اسکایپ یکی از برنامه های مورد علاقه کارمندان شما باشد و چه خوب است که به جهت جلوگیری از درز اطلاعات محرمانه کاری و یا کاهش بازده کاری بر روی گفتگوی های انجام شده روی این پیام رسان نظارت داشته باشید.

همین حالا شروع به نظارت کنید !
دانلود ۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰ (5 خط)