sms

فمیلی گارد برنامه ای با نصب و راه اندازی بسیار ساده با قابلیت های بسیار پیشرفته جهت نظارت بر فعالیت فرزندان ، کارمندان و افراد سالمند می باشد.

سامانه فمیلی گارد اولین سامانه و راهکار نظارتی در سطح کشور می باشد که قابلیت های نظارتی آن بصورت یکپارچه و بصورت کاملا بومی طراحی شده است.

پشتیبانی از سیستم عامل های رایج

اپلیکیشن فمیلی گارد بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی اعم از گوشی تلفن همراه و تبلت قابل نصب است و همچنین سرویس فمیلی گارد بر روی دستگاه های دارای سیستم عامل iOS نیز قابل پیاده سازی است.

نظارت ساده بر گزارش ها

والدین گرامی یا کارفرمایان محترم پس از نصب برنامه فمیلی گارد بر روی دستگاه های قابل پشتیبانی ، می توانند با ورود به پنل کاربری خود در محیطی بسیار ساده و به زبان پارسی به کنترل فعالیت ها و مشاهده گزارش های ارسال شده از دستگاه های مورد نظارت بپردازند.

پشتیبانی همیشه پاسخگو

پشتیبانی تلفنی توسط کارشناسان فنی ، بخش تیکتینگ ، ایمیل و گفتگوی آنلاین وبسایت همه روزه پاسخگوی سوالات شما کاربر گرامی خواهد بود و به سوالات شما پیش و پس از خرید سرویس در اسرع وقت پاسخ داده می شود.

امنیت تضمین شده

ارتباط کاربران گرامی وبسایت فمیلی گارد بطور کامل بصورت رمزگذاری شده و در بستر پروتکل امن https می باشد و به این ترتیب امنیت تضمین شده ارائه می شود.

علاوه بر ارتباطات ، تمامی داده ها بصورت رمز گذاری شده می باشد و دسترسی به داده ها تنها توسط نام کاربری و رمز عبور هر کاربر امکان پذیر است.

نصب و راه اندازی ساده

نصب برنامه فمیلی گارد بسیار ساده و در کمتر از 20 ثانیه امکان پذیر می باشد و علاوه بر این ویدیو آموزشی نصب قدم قدم و روش کار بطور کامل برای کاربران گرامی شرح داده شده است. با این حال در صورتی که همچنان در نصب و استفاده از برنامه نیازمند راهنمایی بیشتری باشید، کارشناسان سامانه فمیلی گارد می توانند با نصب برنامه از راه دور راهنمای کاربران گرامی باشند.

موقعیت یابی لحظه ای دقیق

برنامه فمیلی گارد علاوه بر امکانات نظارتی دیگر ، قابلیت مهم و کاربردی ردیابی لحظه ای دقیق را داراست. این قابلیت بدون پیش نیاز امکان ردیابی دقیق و لحظه ای گوشی اندرویدی ، آیفون و آیپد را بر روی نقشه حتی در صورت خاموش بودن GPS دستگاه امکان پذیر می کند.

نظارت بر شبکه های اجتماعی بدون روت

بر خلاف بسیاری از سرویس دهنده های مشابه خارجی که برای نظارت بر فعالیت ها در شبکه های اجتماعی نیاز است تا دستگاه اندرویدی مورد نظر روت شود، برنامه فمیلی گارد امکان نظارت بر اکثر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، موبوگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ ، وایبر و... را حتی بدون نیاز به دسترسی روت فراهم می کند.

کنترل تلگرام بدون روت

یکی از مهمترین قابلیت های برنامه فمیلی گارد در زمینه کنترل شبکه های اجتماعی امکان نظارت بر برنامه تلگرام است. با استفاده از برنامه فمیلی گارد قادر خواهید بود تا حتی بدون نیاز به دسترسی روت در دستگاه های اندرویدی بر نظارت و کنترل پیام های برنامه تلگرام بپردازید. دریافت پیام های ارسال و دریافت شده با جزئیاتی مانند تاریخ و زمان دقیق ارسال یا دریافت و همچنین مشخصات مخاطب از جمله شماره تماس و نام مخاطب از ویژگی های قابلیت کنترل تلگرام بدون روت است.

در صورت وجود دسترسی روت امکان نظارت بر هر دو دسته پیام های ارسالی و دریافتی وجود دارد و در صورت عدم وجود دسترسی روت نظارت بر پیام های دریافت شده ممکن است.

کنترل اینستاگرام

قابلیت کنترل و نظارت بر اینستاگرام جزو معدود قابلیت ها در بین برنامه های نظارتی مشابه می باشد که سامانه فمیلی گارد ارائه می کند.

اینستاگرام محیطی برای به اشتراک گذاری ایده ها و نظرات از طریق تصویر و ویدیو است و به همین جهت از نظر تاثیر گذاری و همچنین اهمیت نظارت بر آن بسیار مهم به حساب می آید.

با بکارگیری این قابلیت امکان نظارت بر تصاویر ارسالی و دریافت شده در برنامه اینستاگرام ، پسندها (Likes) ، نظرات (Comments) و افراد مرتبط با اکانت اینستاگرام فراهم می شود.

نظارت پنهانی و نامحسوس

دو مفهموم نظارت و پنهانی ارتباط بسیار نزدیکی بهم دارند چرا که اکثر والدین یا کارفرمایان تمایل دارند تا برای موثر واقع شدن امر نظارت، این کار بصورت پنهانی و نامحسوس انجام بپذیرد.

به همین جهت برنامه فمیلی گارد نیز نظارت بصورت کاملا پنهانی انجام خواهد داد به این صورت که برنامه پس از نصب بر روی دستگاه به طور خودکار مخفی خواهد شد و امکان شناسایی آن وجود نخواهد داشت.

آزمایش رایگان برنامه

به جهت افزایش رضایت مندی و همچنین آشنایی هر چه بیشتر کاربران با شیوه عملکرد سامانه و برنامه امکان آزمایش رایگان برنامه به مدت 24 ساعت فراهم شده است تا بدون پرداخت هرگونه هزینه ای بتوانید از تمامی امکانات سامانه جهت اطمینان از عملکرد ، بهره مند شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید !
دانلود ۰۵۱۳۷۶۳۶۷۱۰ (5 خط)