قوانین سرویس دهی

با خرید و استفاده از سامانه فمیلی گارد کاربر ملزم به رعایت قوانین زیر می باشد.

• این سامانه تنها به جهت فرهنگ سازی و نظارت بر افراد زیر سن قانونی (فرزندان)، کارمندان یا افراد سالخورده می باشد و استفاده های غیره، از نظر قوانین این سامانه و قوانین جمهوری اسلامی ایران غیرقانونی بوده و تمامی مسئولیت ها متوجه شخص ثبت نام کننده خواهد بود.

• دستکاری یا هرگونه سوء استفاده از برنامه سامانه فمیلی گارد غیر مجاز می باشد.

• در رابطه با نظارت بر کارمندان شخص ثبت نام کننده می بایست حتما کارمندانی که این برنامه بر روی دستگاه آنها نصب می شود را در جریان قرار دهد و در غیر این صورت هر گونه مسئولیت ناشی از استفاده های غیرقانونی و نقض حریم خصوصی متوجه شخص ثبت نام کننده خواهد بود.

• هرگونه نصب برنامه فمیلی گارد بر روی دستگاه می بایست با داشتن اجازه نامه قانونی و یا اجازه قطعی شخص نظارت شونده باشد.

لغو سرویس دهی

در صورت تشخیص استفاده های غیرمجاز از برنامه توسط سامانه فمیلی گارد، این سامانه اجازه مسدودسازی و لغو یک طرفه سرویس دهی به شخص خاطی را خواهد داشت.

در صورت منقضی شدن لایسنس استفاده از برنامه و عدم تمدید از جانب کاربر سامانه فمیلی گارد مسئولیتی در قبال نگهداری اطلاعات و سوابق ندارد.

با توجه به ارائه کامل توضیحات درباره شیوه عملکرد برنامه، هزینه های پرداخت شده توسط کاربر بنا به دلایل مختلف بازگشت داده نمی شود.

امنیت اطلاعات

تمامی داده های کاربران در سامانه فمیلی گارد با امنیت بسیار بالا نگهداری و منتقل می شود و دسترسی به اطلاعات تنها با داشتن نام کاربری و گذرواژه تعیین شده توسط کاربر امکان پذیر است و در صورتی که کاربر به عمد یا نا آگاهانه اقدام به افشای نام و کاربری و رمز عبور ورود خود کند، سامانه فمیلی گارد مسولیتی در قبال خطرات ناشی از درز اطلاعات آن کاربر نخواهد داشت.

جنبه حقوقی فمیلی گارد

برنامه فمیلی گارد ، وبسایت و تمامی متعلقات آن بصورت اختصاصی و انحصاری برای مجموعه فمیلی گارد طراحی و آماده سازی گردیده است و هرگونه کپی برداری یا سوء استفاده از نام تجاری فمیلی گارد پیگرد قانونی دارد.

بروزرسانی سرویس

فمیلی گارد به جهت همسو شدن با نیاز روز کاربران و همچنین پشتیبانی از تازه ترین روش ها و سرویس متعهد به بروزرسانی سرویس هاست و با این حال هرگونه تغییری در شیوه سرویس دهی و یا قوانین استفاده به اطلاع کاربران گرامی از روش های ارتباطی رسمی صورت می پذیرد.