برنامه فمیلی گارد پس از نصب بر روی دستگاه فرزند پنهان می شود و فرزندان شما به هیچ وجه متوجه وجود برنامه ای نظارتی در دستگاه خود نخواهند شد.

برنامه فمیلی گارد را فقط باید در دستگاه فرزند نصب کنید و نیاز به نصب برنامه ای بر روی دستگاه والدین نیست

-

برنامه نصب شده در دستگاه فرزند برای ارسال اطلاعات نیاز به دسترسی اینترنت دارد با این حال در صورت عدم وجود اتصال اینترنت اطلاعات در دستگاه فرزند ذخیره می شود و به محض اتصال به اینترنت اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد.

شما با یکبار ثبت نام می توانید به هر تعداد دستگاه به پنل خود اضافه کنید و نیاز به ثبت نام دوباره برای افزودن یک دستگاه جدید نیست.

دسترسی به دستگاه فرزند برای نصب برنامه الزامی است.

تنها بخش کوچکی از قابلیت های این برنامه نیازمند دسترسی روت در دستگاه فرزند است با این حال در صورتی که دستگاه فرزند شما روت نباشد همچنان می توانید از امکانات دیگر سامانه استفاده کنید.

در حال حاضر بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی امکان استفاده از این برنامه وجود دارد.

موقعیت دکل، موقعیتی تقریبی و موقعیت GPS دقیق ترین موقعیت مکانی قابل دریافت توسط دستگاه فرزند است.

خیر هیچ برنامه ای امکان انجام چنین کاری را ندارد و برای نظارت بر فرزند خود حتما می بایست برنامه را بر روی دستگاه نصب کنید.

شماره پشتیبان معمولا شماره تلفن والدین است و در فرم ثبت نام شماره فرزند شما درخواست نمی شود.

پشتیبانی سامانه فمیلی گارد بصورت تلفنی ، گفتگوی آنلاین وبسایت ، ارسال تیکت، ایمیل آماده پاسخگویی به شما والدین گرامی می باشد.

در صورت نصب برنامه بر روی دستگاه فرزند هرگونه اطلاعاتی که از آن پس توسط فرزندان شما حذف شود همچنان توسط شما قابل دریافت خواهد بود.

برای مشاهده و نظارت بر اطلاعات تنها کافی است تا به پنل کاربری خود در وبسایت فمیلی گارد مراجعه کنید و تفاوتی نمی کند که این کار توسط گوشی یا تبلت باشد یا برای مثال توسط کامپیوتر انجام بگیرید. حتی در صورتی که مایل باشید می توانید با نصب برنامه ویژه والدین بر روی گوشی یا تبلت خود بدون مراجعه به وبسایت در گوشی خود گزارش ها را مشاهده کنید.

برنامه هیچگونه وابستگی به سیمکارت و حتی تعداد سیمکارت ندارد و مهم دستگاه فرزند شماست. حتی در صورت عدم وجود سیمکارت همچنان می توانید از تمامی امکانات سامانه بجز موقعیت یابی بر اساس دکل استفاده کنید.

شناسه فعال‌سازی یا لایسنس کدی تشکیل شده از ارقام است که با خرید یکی از طرح ها آن را دریافت خواهید کرد. برای نصب برنامه فمیلی گارد بر روی دستگاه نیازمند کد شناسه فعال‌سازی خواهید بود. این کد فقط بر روی یک دستگاه قابل نصب است و برای نظارت بر دستگاهی جدید می بایست کد شناسه فعال‌سازی جدید نیز خریداری کنید.

پس از اتمام زمان اشتراک چه کار باید کرد؟

شناسه فعال‌سازی یا لایسنس کدی تشکیل شده از ارقام است که با خرید یکی از طرح ها آن را دریافت خواهید کرد. برای نصب برنامه فمیلی گارد بر روی دستگاه نیازمند کد شناسه فعال‌سازی خواهید بود. این کد فقط بر روی یک دستگاه قابل نصب است و برای نظارت بر دستگاهی جدید می بایست کد شناسه فعال‌سازی جدید نیز خریداری کنید.پس از اتمام مدت زمان طرح انتخاب شده ، می توانید شناسه مورد استفاده در دستگاه را در پنل کاربری خود بصورت پرداخت انلاین یا پرداخت دستی برای یک دوره دیگر تمدید کنید. پس از تمدید نیاز به نصب یا اعمال تنظیمات مجدد بر روی دستگاه نیست و برنامه همچنان به کار خود ادامه خواهد داد.

چه زمانی باید شناسه را تمدید کنم؟

معمولا پیشنهاد می شود تا یک هفته مانده به انقضای طرح فعلی خود، نسبت به تمدید مدت زمان شناسه مورد استفاده اقدام بفرمایید و همچنین یادآوری تمدید برای شما بصورت ایمیل و اطلاعیه در پنل کاربری ارسال خواهد شد.